Чи є у Сари Джесіки Паркер дієта

(Поки оцінок немає)
Loading...
Дієта Сари Джесіки Паркер
Дієта Сари Джесіки Паркер

Більшість жінок після перегляду відомого серіалу «Секс у великому місті» почали заздрити фігури актриси, яка була обрана на головну роль. У підсумку вона стала об’єктом для наслідування у жінок по всьому світу. Багато з них навіть стали цікавитися, чи є у Сари Джесіки Паркер дієта або якийсь певний режим тренувань.

Однак фахівці відзначають, що жінка повинна бути сфокусована не на розмірі тіла, а безпосередньо на своєму здоров’ї. Необхідно вести активний спосіб життя (досить прогулянок на свіжому повітрі). Не уникайте сходинок і, навіть навпаки, намагайтеся їх усюди шукати, проявляйте активність. У вашому меню повинна бути тільки улюблена їжа, але в помірних кількостях. Маленька порція їжі допоможе уникнути зайвої ваги. Харчуйтеся правильно, і проблеми зайвих кілограмів вас ніколи не будуть турбувати.

Отже, що ж думає з цього приводу Сара Джессіка Паркер? Дієта або правильний спосіб життя?

• Сама актриса вдячна природі за свою фігуру. Вона все життя була худенькою і маленькою. І якщо у вас інший генотип, то вам складно буде до неї дотягнутися. Ви ж, замість того щоб сліпо мріяти виглядати так само, як Сара, повинні зосередитися на правильному харчуванні і активних тренуваннях. В цьому плані можете взяти приклад з Дженіфер Лопез, дієта якої не менш ефективна.

• Намагайтеся більше уваги приділяти щоденним вправам. Наприклад, відразу після пологів зірка телесеріалу замість тренажерів використовувала вагу свого малюка.

• Не їжте ту їжу, яка не приносить вам ніякого задоволення. У вашому раціоні має переважати тільки улюблена їжа, але в межах розумного. Ви повинні їсти тільки тоді, коли по-справжньому відчуваєте голод, і як тільки ви відчули, що ситі, відразу ж припиняйте цю їсти. Ефект не гірше, ніж від будь-якого тренажера.

• Слідкуйте за розмірами своєї порції. До успіху вас може привести тільки розмірене харчування.

Сара сама дотримується всіх перерахованих вище рекомендацій і залишається задоволеною своєю фігурою. Вона рекомендує вам не лінуватися, не сідати на дієти, а просто бути трохи активнішою і правильно харчуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *