Дієта грішників

Оцінок:(3. Середня: 5,00 з 5)
Loading...

До популярних дієт для зниження ваги слід ставитися з обережністю.

Головна мета, яку переслідують ті, хто “сідає” на дієту це швидко прибрати зайві кілограми. Всі хочуть бути красивими і стрункими. Багато дієт дозволяють досить швидко втратити вагу. Однак залишатися на дієтах довгий час практично не виходить. Людина починає харчуватися як раніше і відновлює свою початкову вагу, можливо навіть і з надлишком. Потім знову сідає на дієту і знову худне. Такі коливання ваги, як у «маятника» не сприяють збереженню здоров’я. Все-таки вага у здорової людини повинна бути нормальною і постійною.

Якщо хочете знизити зайву масу, то краще знижувати потроху. При цьому деякий час утримувати вагу і при цьому будете добре себе почувати.

Наведу приклад дієти, яка належить до числа низькокалорійних і в той же час не з числа суворих і важких для застосування в повсякденному житті (1000 -1200 ккал)

Дієта «грішників»

Перш за все, необхідно пояснити хто такі «грішники»? Це люди, які не можуть подолати бажання з’їсти те, що забороняється під час дієти.

Під час дієт, як правило забороняються:

Печиво, булочки, тістечка. Макаронні вироби. Шинка, ковбаси різні. Консерви м’ясні, рибні. Сир жирний, солодкі сирки, жирні і солоні сири. Жирні та гострі закуски. Цукор, будь-які кондитерські вироби. Морозиво. Варення. Гострі і жирні соуси. Солодкі соки, какао і т.д.

Якщо хоча б один із заборонених продуктів дозволити собі кожен день, то бажання порушувати правила під час дієти зменшується.

Правила дотримання дієти “грішників” такі:

– Дозволяється три прийоми їжі: сніданок, один середній (250 – 400) по калорійності прийом, один великий прийом їжі (400 – 550) – в той час, коли з’являється сильне бажання терміново щось з’їсти.

– Допускається тільки один «гріх» на додачу до триразового харчування кожен день.

– Додатково дозволяється один сухарик або хлібець, 14 гр. масла, один будь-який фрукт, крім банана, винограду, випивати 180 гр. молока.

– Дозволяється кава (можна з молоком), Чай, воду скільки хочеться.

Вживати можна будь-які продукти, але тільки необхідно враховувати їх калорійність, яку легко розрахувати за таблицями енергетичної цінності.

Можна вибрати свої улюблені страви для «гріха», при цьому пам’ятати, що сьогодні можна тільки одне блюдо. Стрілка терезів послужить попередженням для подальшої поведінки під час дотримання дієти. А чи варто сьогодні «грішити?».

Дієта грішників
Дієта грішників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *