Дієта Кіма Протасова

(Поки оцінок немає)
Loading...
Дієта Кіма Протасова
Дієта Кіма Протасова

Ми звикли рахувати калорії, але не завжди цей спосіб контролю є ефективним. Є методики, побудовані на іншому принципі. Зокрема, це дієта Кіма Протасова, вперше опублікована в 1999 році.

В чому суть дієти?

Як відомо, в добу людина повинна споживати близько 1800-2500 ккал. Якщо дотримуватися більш суворої дієти, наприклад, з енергетичною цінністю в 1200-1500 ккал, то навіть при збереженні добової фізичної активності, організм почне відчувати брак енергії. Між тим, багато чого залежить також від того, за рахунок яких саме продуктів була знижена калорійність харчування. Наприклад, одна справа – це виключення з раціону простих вуглеводів, що містяться в цукрі і крохмалі, і зовсім інша справа – білків, що може призвести до плачевних результатів. Дієта, запропонована Кімом Протасовим, як раз і передбачає, що організм буде одержувати потрібну кількість білка, кальцію, клітковини і лактози – за рахунок молочних продуктів та овочів.

Дієта Кіма Протасова: основні правила

Тривалість цієї дієти – п’ять тижнів. Весь цей час потрібно їсти якомога більше молочних продуктів (5% жирності) і свіжих овочів. Кожен день потрібно обов’язково випивати два літри води, також можна пити стільки, скільки захочеться кави і чаю без цукру.

Весь перший тиждень слід їсти практичні будь-які сирі овочі. Раз в день можна з’їдати по одному вареному яйцю. Можна нежирні сири і йогурти.

Другий тиждень аналогічна першому. При цьому ваші харчові звички за цей час встигають змінитися. Багато на другому тижні вже відмовляються від вареного яйця і залишають тільки сир і овочі. Але на третьому тижні раціон значно зміниться. Споживання молочних продуктів можна буде скоротити, а замість цього до овочів можна буде додати м’ясо, птицю або рибу, але не більше 300 гр.

Саме інтенсивне скидання ваги, однак, буде відбуватися на четвертій і п’ятий тижні, коли в раціоні будуть і сири і м’ясо. Витримати таку дієту не надто складно, оскільки в ній не так багато обмежень. Але виходити з неї також потрібно дуже обережно. Спочатку частина молочних продуктів замінюється іншими жирами, наприклад, з овочами можна буде робити салати, заправляючи їх рослинною олією. Порції м’яса можна скоротити, але ввести в раціон трохи маслин або горіхів. На сніданок можна буде їсти вівсяну кашу. Проте не намагайтеся ввести всі ці зміни відразу. Потрібно діяти повільно і обережно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *