Дієта Ксенії Собчак

(Поки оцінок немає)
Loading...

Дієта Ксенії Собчак
Дієта Ксенії Собчак

Хто стежить за життям Ксенії Собчак, напевно помічав, що з вагою у неї ніколи проблем не було, так що ніякі складні дієти їй використовувати не доводилося. Сама зірка стверджує, що спосіб її життя – це і є дієта Ксенії Собчак. І правда, за день вона стільки бігає, що позаздрить будь-спортсменка. При рості 167 см Ксенія важить всього лише 58 кг, при цьому її параметри фігури практично ідеальні – 92-61-90. Хоча вона все-таки зізнається, що займається фітнесом, де також спалює частину калорій. Ось що говорить сама красуня: «В моєму житті і так багато спорту. Що таке дієта Ксенії Собчак, не відомо. Та й не потрібно це їй говорити про себе від 3-го лиця. Людський організм влаштований так, що якщо ви хочете схуднути, то потрібно більше втрачати, ніж споживати. Але за цим я не стежу, мені достатньо знати, що одне тренування забирає в мене 2000 калорій. А ходжу я на них кожен день. Я не дуже люблю їсти, тому про дієти навіть не думаю».

Так, при такому ритмі життя і тренувань, можливо про дієти і правда, немає сенсу думати, але все-таки деякі секрети вона нам розповіла.

Дієта Собчак – це:

– відмова від їжі на ніч;
– обмежена кількість калорій в їжі;
– ні фаст-фудам;
– роздільне харчування.

Вона дотримується всіх цих правил, і подивіться, як чудово вона виглядає. А скільки в ній відчувається життєвої енергії!

Одного разу вона порадила своїй подрузі по проекту «Дом-2» Бородіній просту огіркову дієту, яка дуже їй допомогла. Напевно ви вже чули про неї в інтернеті, багато шахраїв, прикриваючись ім’ям зірки, заробили на дієті чимало грошей. Спостерігайте за нашим сайтом і незабаром ви побачите публікації і про цю знамениту дієту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *