Кому підходить дієта Майкла Фелпса

Оцінок:(1. Середня: 5,00 з 5)
Loading...
Дієта Майкла Фелпса
Дієта Майкла Фелпса

Майкл Фелпс свою наступну кар’єру може будувати в ролі чемпіона з поїдання їжі.

Вісімнадцятикратний олімпійський чемпіон після виступу на Олімпіаді, що проходила в Лондоні, вирішив завершити свою спортивну кар’єру. І багатьох, звичайно ж, цікавить, чи є дієта у Майкла Фелпса або як він отримав таку ідеальну фігуру.

«Нью-Йорк Пост» розповідає, що кожен день Фелпс вживає з їжею 12 тис. калорій, що практично в три рази більше норми чоловіка, який займається важкою фізичною працею. Хіба може одна людина стільки їсти? Чи Не шкідливо це для здоров’я, навіть незважаючи на те, що спортсмен тренується шість днів на тиждень не менше ніж по п’ять годин?

Дієта Майкла Фелпса: меню

Сніданок: бутерброд з трьома смаженими яйцями, помідорами, сиром, смаженою цибулею і майонезом плюс цілих дві чашки кави. Тарілка каші, яєчня з п’яти яєць. Три шматочки французького тосту, який зверху посипаний цукровою пудрою, 3 млинці з шоколадом. Які найбільш ефективні вправи здатні вбивати стільки калорій? Секрет можна дізнатися тільки у тренера або у самого спортсмена.

Обід: вітамінізована паста (400 г), два великих сендвіча з білого хліба з сиром, шинкою і майонезом. Різні енергетичні напої на 1 тис. калорій.

Вечеря: ціла піца, кілограм пасти, ще більше енергетиків.

Так, звичайно ж, дієтою такий раціон назвати не можна. Однак доктор Марк Кліон розкрив секрет, повідомивши, що все зводиться до математики. Якщо ви вживаєте в їжу меншу кількість калорій, ніж згодом спалюєте, ви втрачаєте вагу. Тому немає нічого дивного, що таким спортсменам, як Фелпс, потрібно так багато калорій. Якщо ж він не буде так багато їсти, то після тренувань його м’язи просто не зможуть відновитися. Як наслідок, він не зможе запасти достатньо енергії для перемоги в змаганнях.

Але як бути з тим, що всі ці яйця, майонез, шинка не відносяться до здорового харчування? Доктор вважає, що спортсмен може їсти все, що захоче. Більш того, дуже важливо, щоб їжа приносила задоволення. Це теж невід’ємна складова перемоги.

Як бачите, дієта Фелпса вам не підходить, якщо ви, звичайно ж, не є таким же професійним спортсменом. Але не турбуйтеся, адже на нашому сайті завжди можна знайти найкращу систему живлення для себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *