Дієта на воді

Оцінок:(1. Середня: 5,00 з 5)
Loading...

Напевно, багато хто з вас чув про те, що існує так звана дієта на воді. Головний принцип її досить простий: якщо ви голодні, потрібно випивати склянку води. І тільки в тому випадку, якщо відчуття голоду не хоче вас залишати, потрібно трохи перекусити. Відомо, що людина часто не може розрізнити почуття спраги і голоду. Пити можна просту воду кімнатної температури. Якщо буде вживати холодну, то обмін речовин може істотно сповільнитися, в результаті чого ви будете не худнути, а, навпаки, набирати вагу.

Дієта на воді: меню

Розпочніть свій ранок зі склянки випитої води. До речі, якщо у вас спостерігаються проблеми зі своєчасним випорожненням кишечника, то рекомендується збільшити вживання води в кілька разів, тобто до двох склянок.

Дотримуючись дієти, потрібно приймати по 1 склянці води за півгодини до прийому їжі. Таким чином ви зможете запустити регулятивні процеси. Категорично забороняється пити під час їжі, так як концентрація шлункового соку буде знижена, і тому їжа буде перетравлюватися набагато повільніше. Фахівці радять пити не раніше, ніж через 2,5 години після прийому їжі. Так ви допоможете своєму травленню і усунете дефіцит води в організмі.

Не зловживайте великою кількістю випитої води, адже так підвищиться тиск, з’являться набряки, є ризик виникнення захворювань серцево-судинної і сечостатевої систем, істотно збільшиться навантаження на серце і нирки, і вони просто не зможуть справлятися зі своїм завданням. З водою можуть залишати організм мінеральні речовини, що призведе до ослаблення організму і судом.

В середньому дієтологи рекомендують випивати не менше 2 л води. Якщо дієта для ледачих на воді (так її багато хто називає) застосовується в літню пору, то кількість води можна збільшити. Також це потрібно робити при фізичних навантаженнях і в разі хвороби.

Чи є смисл дотримуватися дієти на воді?

Чому б і ні? Вона не вимагає великих фінансових витрат, якщо ви тільки не замовляєте екологічно чисту воду, що дуже корисно. Водна дієта майже не має небажаних побічних ефектів і протипоказань. Дотримуватися її можна в будь-якому віці. Часто лікарі прописують такий режим, якщо вагітність проходить з зайвою вагою, хоча не можна забувати і про набряки. Як би там не було, а перед тим як прийняти рішення, ви повинні порадитися з лікарем.

Дієта на воді
Дієта на воді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *