Дієта Камерон Діаз?

(Поки оцінок немає)
Loading...

Дієта Камерон Діаз
Дієта Камерон Діаз

Коли Камерон Діаз вирішила вразити відпочиваючих одного з пляжів, з’явившись на ньому в одному міні-бікіні, який до того ж мав небесно-блакитний колір, велика актриса сучасного кіноекрану в черговий раз змогла підтвердити те, що вона заслужено носить звання володарки «однієї із самих підтягнутих фігур зірок Голлівуду». Камерон Діаз є володаркою приголомшливою фігури, тієї, яку тисячі жінок можуть побачити тільки у блаженному сні. Всіх турбує питання про те, що ж це за така дієта Камерон Діаз, яка дозволяє їй виглядати феноменально.

Відпочиваючи разом з членами своєї зіркової сім’ї на Гавайських островах, велика актриса сучасності якій, до речі сказати, вже 44 роки, виглядала просто чудово і могла виставити на показ не тільки своє спортивне натреноване тіло, але і відмінний загар.

У кінокартині «Лицар дня» вона має абсолютно ідеальну фігуру, а дієта Камерон Діаз приховує свій секрет в здоровому харчуванні і регулярних заняттях спортом. Цікаво і те, що не в приклад іншим зоряним леді Голлівуду, які постійно сидять на дієті, Камерон Діаз не збирається обмежувати себе в їжі. «Прийом їжі є для мене найбільшим задоволенням», – зізналася актриса, даючи інтерв’ю одному з відомих американських журналів під назвою Self Magazine.

Крім того, актриса також говорить про те, що сама обожнює займатися приготуванням смачних страв і не відмовиться від солодких ласощів. Головним для Камерон є дотримання збалансованого харчування. «Я, як правило, приймаю їжу три рази на день, як і годиться, та нічим і ніколи себе не обмежую, дотримуюся часу прийому їжі», – каже Камерон.

Перед початком зйомок у фільмі під назвою «Ангели Чарлі» актриса ненавиділа заняття фітнесом. Вона вважала, що щоденні заняття просто нудні. Тим не менш, коли під час репетицій актриса змушена була проходити щоденні восьмигодинні тренування, вона змогла побачити, як її тіло стало змінюватися просто на очах, і оцінила всю значимість цього процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *