Комфортна дієта «Мінус вечеря» або “Американська дієта”

Оцінок:(2. Середня: 5,00 з 5)
Loading...

Багатьом дієта «Мінус вечерю» відома під назвою «Американська дієта». Однак друга назва поступово втратила актуальність, так як в наш час в Європі дана система харчування набула не меншу популярність, ніж за океаном.

Що являє собою дієта «Мінус вечеря»?

Як ви вже зрозуміли з назви, головне правило, яке приносить ефективність, – на деякий час забути про вечерю. Досвідчені дієтологи стверджують, що самі результативні дієти – це ті, які мають не дуже жорсткі обмеження в харчуванні і розраховані на тривалий проміжок часу. Американська дієта «Вечеря мінус» – як раз цей варіант. Не розраховуйте, що ви схуднете за 3 дні. Зате ви легко почнете дотримуватися нового для вас режиму. А для багатьох саме комфорт є запорукою успіху, адже далеко не всі здатні витримувати жорсткі умови дієт.

Ще одне правило даної дієти – дотримуватися принципів збалансованого харчування.

• Споживання не менш 2 л рідини в день. Вода сприяє виведенню токсинів і очищенню організму від шлаків.

• Серед числа улюблених продуктів намагайтеся вживати в їжу більше сезонних ягід, овочів і фруктів, а навесні і взимку приймайте корисні вітамінно-мінеральні комплекси.

• Виключіть з раціону жири синтетичного і тваринного походження. На думку дієтологів, якщо ви з’їли зайву булочку, то обов’язково закусіть її шматочком ананаса або грейпфрута, можна з’їсти огірок.

Комфортна дієта «Мінус вечерю» або "Американська дієта"
Комфортна дієта «Мінус вечеря» або “Американська дієта”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *