Куряча дієта – унікальна і неповторна

Оцінок:(1. Середня: 5,00 з 5)
Loading...

Куряча дієта є досить простою. Термін її дотримання – 7 днів. В меню такої дієти половину продуктів харчування займає м’ясо курки. При дотриманні дозволяється вживати: крупи, фрукти, овочі, соки, вино. При цьому важливо, щоб добовий раціон курячої дієти в сумі не перевищував 1200 кілокалорій. Як показує практика, за тиждень в середньому можна скинути до п’яти кілограм.

Чому всім так подобається куряча дієта?

Всі любителі посидіти на дієтах знають, що більшість дієт забороняють вживати м’ясо птиці. Ось чому цей варіанти дієти є унікальним. Відомо, що куряче м’ясо в своєму складі має безліч різних білків і вітамінів, воно легко засвоюється, і в ньому немає холестерину. Все це і робить м’ясо курки серйозною зброєю для боротьби із зайвою вагою, про це говорить навіть сама Валерія Лук’янова, дієта якої допомагає не тільки тримати хорошу форму, але ще й залишатися завжди здоровою.

Що являє собою куряча монодієта

Такий варіант дієти розрахований на 7 днів, протягом яких можна їсти не більше 700 г курячого м’яса. При цьому важливо, щоб ви з’їдали курку за п’ять-шість прийомів. Крім курячого м’яса, можете додавати в раціон зелений чай і воду. М’ясо повинно бути відварним. До речі, якщо ви вживаєте ноги або крила курки, то шкірку їсти не рекомендують.

Завдяки такій монодієті ви можете скинути до 2 кг за 3 дні. За рахунок відчуття постійної ситості вона досить легко переноситься.

Куряча дієта - унікальна і неповторна
Куряча дієта – унікальна і неповторна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *