Правильне харчування з дієтою доктора Іонової

Оцінок:(1. Середня: 5,00 з 5)
Loading...

Дієта доктора Іонової

Дієта доктора Іонової є заслуженим переможцем Міжнародного науково-практичного конгресу з проблем надлишкової ваги.

Як правило, найбільш ефективні дієти ті, які були розроблені професіоналами у сфері дієтології.

Дієта Лідії Іонової – це грамотно розроблена система харчування, яка отримала визнання багатьох експертів з питань позбавлення від зайвої ваги. В процесі своєї роботи вона використовувала багаторічний досвід і напрацювання багатьох вчених.

П’ять принципів дієти доктора Іонової

• Комплексний підхід до даної проблеми

Даний принцип має на увазі не тільки обмеження вашого звичного раціону і підрахунку калорій. Комплексний підхід – це в першу чергу турбота про правильне зниження ваги, це збереження здоров’я, це стабільність результатів.

• Стабільне схуднення

Ні для кого не секрет, що різкі скачки ваги можуть не лише негативно позначитися на результатах схуднення, а також сильно нашкодити здоров’ю. Кожна довгострокова дієта повинна відповідати стандартам ВООЗ щодо швидкості зниження ваги. Іонова вважає, що при дотриманні даної норми можна гарантувати 100%-й результат. Саме тому, вибираючи дієту Іонової, ви будете худнути послідовно і не завдаючи шкоди своєму здоров’ю.

• Природне і ефективне схуднення без всяких обмежень в їжі

Як показує практика, 98% дієт полягають в істотному обмеженню вживання їжі. Однак це неправильний підхід до проблеми. Для ефективної боротьби без порушень режиму і зривів потрібна певна психологічна свобода вибору. Дієта Лідії Іонової не передбачає серйозних обмежень в їжі. Вона пропонує шість сімейств продуктів: овочі і фрукти, злаки, молочні, м’ясні жировмісні. І тільки ви будете вибирати, що з’їсти на сніданок, сир або йогурт. Виходить, що у вас повна свобода у розробці індивідуального раціону.

• Формування правильних звичок харчування

Ефективна методика схуднення, на думку Іонової, повинна бути націлена не тільки на зниження ваги. Той раціон, що дозволяв організму худнути і оздоровлюватися, повинен використовуватися людиною і в майбутньому. Меню цієї дієти складено так, що звички харчування полюбилися людям котрі худнуть і увійшли у звичку, тобто стали постійними, а тяга до непотрібних і шкідливих продуктфі пропала. Іншими словами, дієта Іонової покликана суттєво змінити ваші пристрасті до їжі.

• Збереження досягнутого результату

Спеціальна харчова піраміда, яка була розроблена фахівцем для людей, котрі худнуть, дозволяє отримати здорові звички в харчуванні. Вже буквально через тиждень ви відчуєте зменшення апетиту по відношенню до солоного, смаженого, борошняного і солодкого. Головне завдання дієти – перетворити вас в гурмана здорової їжі.

Плюс до всього, при виході з дієти виключено всякий ризик того, що зайва вага знову повернеться, оскільки при збалансованому харчуванні організм не набирає зайву вагу.

Піраміда харчування Іонової

У період з 6.00 до 11.00 – час злакових. Приготуйте кашу на воді з натурального пшона, гречки, ячменю або вівса. Відмовтеся від підсолоджених вівсянок і манки.

З 11.00 до 14.00 – риба і м’ясо. З’їжте невелику порцію риби або м’яса, готуйте на пару,на грилі.

З 14.00 до 17.00 – час молочних продуктів: порція нежирного кефіру, сиру або йогурту, звичайно ж, без наповнювачів і цукру.

З 17.00 до 19.00 – ягоди і фрукти. Можете їсти будь-які фрукти, але щоб їх вага не перевищувала 300 грамів. Виключаються, за критерієм ГІ, стиглий виноград, манго, банани і фініки.

З 19.00 до 23.00 – час для овочів. Головне, щоб їх порція не перевищувала 400 грамів.

Головне рекомендоване джерело жирів – вершкове масло (не більше 20 м), горіхи, оливкове масло. При цьому масло можна їсти не більше 1 разу в день. Смажити на ньому рибу і м’ясо суворо заборонено.

Дієта доктора Іонової та її харчова піраміда (фото)

Дієта доктора Іонової та її харчова піраміда
Дієта доктора Іонової та її харчова піраміда

Продукти харчування, чий глікемічний індекс не перевищує 50 балів, розподіляються відповідно до спеціальної харчовой піраміди. Згідно такої піраміді ви будете знати, що і в який час потрібно з’їдати, щоб ваша вага поступово знижувалася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *