Секрет дієти Світлани Ходченкової

(Поки оцінок немає)
Loading...
Секрет дієти Світлани Ходченкової
Секрет дієти Світлани Ходченкової

Дієта Світлани Ходченкової особливо зацікавила користувачів інтернету, після того як зірці вдалося скинути 20 кг за 3 місяці. Тепер її вага всього 52 кг при зрості в 1,79 м. Безумовно, це видатний результат. Але як актрисі вдалося його досягти? Виявляється, схуднути Світлану змусила пропозицію зіграти балерину.

Секрети дієти Світлани Ходченкової

За словами самої актриси, головне – це зібраність і величезне бажання. Якщо у людини є бажання, то вона завжди знайде способи і можливість його здійснити. І дівчина негайно почала дотримуватися дієти. В першу чергу їй довелося майже повністю відмовитися від калорійних страв, каш, круп, хліба, картоплі, солодкого і макаронів.

В основі раціону були фрукти та овочі з додаванням нежирних сортів риби і м’яса птиці. Більше того, співачка почала практикувати роздільне харчування, з’їдання невелику кількість їжі за один прийом. А взагалі кількість самих прийомів зросла до шести в день.

Дієта Ходченкової, на думку багатьох експертів-дієтологів, вважається однією з оптимальних. Вона дозволяє швидко скинути вагу. Незважаючи на невелику кількість калорій у раціоні, часті прийоми їжі втамовують голод, а білкові продукти, присутні в меню, роблять її досить збалансованою. Плюс до всього, при дотриманні дієти Ходченкової потрібно пити близько 2,5 л води.

Також Світлана була змушена поєднувати суворий режим харчування з серйозними фізичними навантаженнями. Кожен день вона займалася в балетному класі не менше трьох годин. Ви ж в якості альтернативного варіанту можете використовувати обруч для схуднення.

Розумне поєднання фізичних навантажень і дієти в недалекому майбутньому призводить до гарних результатів. Взагалі, на нашому сайті є багато дієт, які можуть вам підійти. Просто виберіть найкращу для себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *