Що особливого в дієті Крістен Стюарт?

Оцінок:(1. Середня: 5,00 з 5)
Loading...
Що особливого в дієті Крістен Стюарт?
Що особливого в дієті Крістен Стюарт?

Прихильниці закордонних зірок стежать за кожним їхнім кроком. Так, Крістен Стюарт стала відомою завдяки фільму «Сутінки». Після нього багато жінок стали цікавитися її життям і навіть дізналися про дієту Крістен Стюарт. Хоча зірка заявляє, що особливо ніякої дієти ніколи не використовувала, так як вона струнка від природи точно так само, як і її брат.

Так, є все-таки у Крістен Стюарт дієта?

Про їжу зірка не говорить нічого особливого, вона їсть все, що їй подобається. Ніякого режиму, особливого харчування. Іноді вона вживає в їжу трохи більше овочів, обмежуючи себе в солодкому, іноді частіше гуляє на свіжому повітрі. І більше нічого особливого немає. Та й під час зйомок організм виснажується, так що поправитися не виходить. Коли знайти час для їжі, якщо попереду стільки роботи? Хоча якщо все це зіставити між собою, то можна розробити унікальну дієту.

Ще дівчина стверджує, що на фігуру впливають переживання, які вона відчуває на знімальному майданчику. Адже акторська майстерність полягає в тому, щоб пропускати всі почуття через себе. У підсумку виходить, що всі хвилювання, які були у фільмі, стають власними. А якщо ви пам’ятаєте фільм, то хвилюючих моментів там, справді, предостатньо. І так проходить все життя творчих людей. Але ж є ще і свої переживання з реального життя, від них теж нікуди не дітися.

Проте був один випадок, коли актрисі довелося схуднути на кілька кілограмів. Правда, знову ж таки, ніяких дієт красуня при цьому не дотримувалася. Вона вирішила просто обмежити споживання червоного м’яса, жирної їжі, солодощів. Актриса досить швидко домоглася своєї мети.

Сама ж Крістен вважає, що швидко схуднути можна, займаючись спортом і прогулюючись.

Хоча деякі очевидці стверджують, що зірка занадто мало їсть і не дбає про правильний спосіб життя. Вона курить, часто вживає енергетичні напої, знаходиться в поганому настрої. Але, як би там не було, вона ніколи не страждала від надлишкової ваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *