Вам сподобається дієта Лайми Вайкуле!

(Поки оцінок немає)
Loading...

Дієта Лайми Вайкуле
Дієта Лайми Вайкуле

За 9 днів схуднути на 5 кг – вам підходить цей спосіб? Так? Тоді дієта Лайми Вайкуле ідеально вам підходить.

З недавнього інтерв’ю із зіркою: «4 кг плюс до моєї ваги – це для мене не припустимо. Як тільки я спостерігаю такі зміни, відразу ж починаю приймати активні заходи, адже з моєюневеликою вагою зігнати ці 4 кг складніше, ніж людині, яка важить 100 кг. Мені доводиться кілька днів голодувати, пити тільки чай, воду, каву. В цей час я зовсім нічого не їм. Не допомагає? Тоді єдиний вихід – 9-денна дієта! Вона-то мене ще жодного разу не підводила».

Отже, що ж собою являє дієта Лайми Вайкуле

У першу чергу варто відзначити, що дієта зірки складається з 3 етапів. Тобто дев’ять днів дієти розбиваються на три періоди по три дні. При цьому в кожен період можна вживати тільки один вид продуктів.

Перший час ви можете їсти тільки варений рис. Не важливо, який він вигляд, однак зірка віддає перевагу коричневому, оскільки в ньому містяться корисні мінерали і мікроелементи. Сіль і масло використовувати не можна. Їх можна замінити соєвим соусом або якимись приправами.

Далі, наступні три дні, можна їсти тільки варене м’ясо курки. Краще, якщо це буде грудка, а крила і спинка в дієті Лайми Вайкуле забороняються. Ви можете приготувати курочку і на пару. Замість солі використовується соєвий соус.

В останній період дозволяється їсти тільки яблука (не важливо, яких сортів). Вони будуть постачати організму необхідні вітаміни і мінерали.

Також дієта Вайкуле вимагає вживання кожен день 2 літрів рідини (проста вода). На п’ятий день в раціон можуть входити трав’яні чаї. Завдяки їм можна урізноманітнити харчування, що позитивно позначиться на самопочутті.

У розділі «Відгуки про дієти» ви можете почитати про те, якої думки користувачі нашого сайту про дієту зірки Лайми Вайкуле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *